MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7473105
*
nr 747 3105
Fåtölj
Sent 1800-tal
Kondition: nyomklädd
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 17:11:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/3 22:40:09
1
500 kr
18/3 13:42:23
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59
-
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16
-
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
*
Fåtölj
Kondition: nyomklädd
nr 747 3105
Fåtölj
Sent 1800-tal
Kondition: nyomklädd
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/3 22:40:09 | 1 | 500 kr |
| 18/3 13:42:23 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59 -
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16 -
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01



